Leona
Výtvarno, artefiletický koučink, celostní koučink - program Reart21, Rewrite21 - mini

Miluji výtvarno a skrze tento obor vidím, jak je vše propojené. Žiji vnímáním krásy kolem sebe, učím vidět a vím, jak neuvěřitelně tvorba rozvíjí cítění, ale
i mozek. Záleží na tom, jak výtvarný obor uchopíme. Učí koncentrovat a zároveň je relaxační. Dříve se mluvilo o múze. Proč? Výtvarné dílo dokáže totiž člověka vtáhnout do dění uvnitř. Autora díla staví do pozice mediátora. Diváka volá k aktivní účasti při jeho vnímání. Pokud jsme nastoupili na tuto cestu, umění dívat se obohacuje náš život. 

Na koučinku mě fascinuje jeho schopnost dávat svobodu. Pomáhá tam, kde jsme se zadrhli, pomáhá tam, kde se brzdí naše touhy, kde nám naše vlastní já pod nánosem dosavadních zkušeností staví překážky, klade hranice. Dává nám šanci zvládat dnešní uspěchanou dobu s nadhledem, pomáhá vytvářet si ostrovy, na kterých si odpočineme a ze kterých se zase můžeme vrátit nabiti energií. Je to přesně nástroj do dnešního světa.

Vystudovala jsem střední výtvarnou školu na Hollarově náměstí v Praze a mám magisterské pedagogické vzdělání z Karlovy univerzity. Kreslením, malováním a další výtvarnou tvorbou provázím děti 
i dospělé již notnou řádku let. Celostnímu koučinku se věnuji od roku 2020.

Mirka
Životný, vzťahový a párový koučink - program Reart21

Mojou vášňou sú vzdelávanie, témy duševného zdravia, osobný rozvoj a rozvoj vo vzťahových otázkach. Lektorstvu som sa venovala v rokoch 1993 – 2003 v mládežníckom centre, potom od roku 2013 dodnes v neziskovej  ženskej organizácii a od 2019 dodnes sa venujem koučingu. 

Pozorujem, že každý z nás potrebuje okolo seba podporu na ceste ku svojim vysnívaným vzťahom, pracovnému úspechu, realizácii projektov, či k radosti a vnútornému pokoju. 

Je mojím obrovským potešením, že túto podporu dostávam i poskytujem vo forme vzdelávania a koučingu. Mojím zámerom i pri lektorstve i pri koučingu je podporovať mojich klientov v naplnení ich vlastných želaní a túžob, v postupnom odhaľovaní neobvyklých, smelších či dosiaľ nevnímaných vnútorných zdrojov a v nachádzaní postupných krokov. 
Mojím zámerom je byť podporou pri nachádzaní šťastia a radosti, lásky, pokoja, úspechu.

Ak budem môcť v tomto duchu byť pomocou i vám, bude mi cťou i radosťou.

Aneta
Celostní, osobní a vztahový koučink

Osobní koučink vede k osobnímu rozvoji a ve svém důsledku k sebevědomějšímu životu. Čím více si uvědomuji, kdo jsem, jaké mám talenty, znám své silné a slabé stránky, mohu se lépe rozhodovat, více si věřím, neobviňuji okolí za své ne​úspěchy, ale hledám v sobě odpovědi.  Poznávám svou hodnotu.  

Učím, koučuji a inspiruji na cestě k plnění si svých cílů i snů. Jsem praktik a učím pouze to, co mám vyzkoušeno, proto vím, že to funguje. Svou práci vedu způsobem zaměřeným na výsledek s použitím modelu GROW a SMART cílů. Mám ráda kreativitu a přenáším ji do všeho, co dělám.  

Mám ráda společnost, knihy, neustálé dění 
a nové podněty. Občas ale vyhledávám klid 
a samotu, abych si ujasnila svou cestu. Umím naslouchat, číst mezi řádky a mlčet, když je potřeba. Někdy jdu za rozumem, ale většinou důvěřuji své intuici. Věřím v životní pravidlo, že to co dáváme, se nám vrací. To, co si myslíme o sobě a o světě, se stává naší pravdou. To, čemu se rozhodneme věřit, může rozšířit 
a obohatit náš svět. 

Vanda
Celostní koučink a tvůrčí psaní

V životě zastáváme mnoho pozic. Při jejich plnění si toho na sebe obvykle také hodně nakládáme a stejně tolik nebo i více od sebe následně očekáváme. 

Když pak vystoupáme na posed našich herních polí a podíváme se na sebe trochu z nadhledu, často se s úlekem ptáme: „Jéjej, tohle jsem já? Jak se mi to stalo?“ Místo přirozeně a svobodně se pohybující bytosti spatřujeme sami sebe jako zdeptanou zvěř, pro kterou už hra není hrou, ale spíš trestem. 

A protože bychom se z toho pohledu na nás 
a naše okolí opět rádi těšili, znovu se ptáme, kdo jsme. Za našimi rolemi hledáme svoji přirozenost.

Reart21  -   SOLNÝ LEPT – MĚSÍČNÍ ZNAMENÍ
 
Zážitkový workshop s dobrodružnou výtvarnou technikou

Láká vás trocha alchymie a kouzlo okamžiku?         
Chcete mít pěkný obrázek měsíčního znamení? 

Co vás čeká:
Zážitkový umělecký workshop pro dospělé ·         

Techniku solného leptu spojíme s kresbou tuší. Je možné použít šablony, takže kresbu zvládne každý. Spojením těchto výtvarných technik vám pod rukama vznikne parádní a efektní dílko.

Kdy:   22.10. 2022,  14:00 - 17:00 

Kde:  Volnočasové centrum H 55, Praha 14, Hlobětínská 1138/5


Zaplatit můžete na účet: 1571409103/0800   
Do zprávy pro příjemce prosím uveďte:   Solný lept

Přihlaste se zde
Kurz připravujeme

Víkendový kurz osobního rozvoje.

Kurz připravujeme

Víkendový kurz osobního rozvoje.

Rewrite21  mini  -    Den pro mé já
 
Zážitkový artekoučinkový workshop pro lepší vnitřní nastavení

Kdy:   datum se připravuje

Kde:  Volnočasové centrum  H55, Hloubětínská 1138/5, 198 00 Praha 14

Lektorka: Mgr. Leona Dvornická

Co vás čeká:

3,5 hodiny   -  aktivit zaměřených na osobní rozvoj a tvoření s barvami  

Všichni se jistě chceme cítit dobře a nikdo z nás nechce působit stále smutně nebo neutěšeně.  

Tento arte-koučinkový workshop je zaměřen na to, jak si v tom každý z nás může pomoci. 
Spojila jsem pro Vás  jogínské, koučinkové a výtvarné techniky.

Více informací naleznete zde:  https://www.h55.cz/cz/program/workshop-den-pro-me-ja 

Maximální počet účastníků je 9
Cena:  600 Kč

Zaplatit můžete na účet: 1571409103/0800   
Do zprávy pro příjemce prosím uveďte:   Den pro mé já
Můžete zaplatit i na místě. Není to ale příliš praktické, proto preferuji platbu na účet. V případě neúčasti vám bude částka vrácena.

Přihlaste se zde
Napište nám:  
e-mail: focus.on.the.future21@gmail.com;  
též na Facebookové stránce přes Messenger
Messenger